digitalworkplace

Rádi Vám osobně ukážeme jak systém INTREXX
zvýší efektivitu Vaší firmy! Prezentace je nezávazná a je zdarma

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
 

  Webinář
  Jak řešit CRM v mobilních zařízeních

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Brožura

Chci vyzkoušet


Chtějte také pracovní prostředí budoucnosti

- integrace a spolupráce

- informace na jednom přehledném místě

- non-stop přístup k datům ze všech zařízení a míst

- urychluje a zefektivňuje práci, rozhodování a řízení

Chci představit Intrexx

INTREXX
VAŠE OKAMŽITÁ VÝHODA PŘED KONKURENCÍ

24/7 – ano s INTREXX řešením se můžete dostat k Vašim datům a informacím odkudkoliv a kdykoli si budete přát. S využíváním mobilních aplikací tedy můžete činit rozhodnutí odkudkoliv a kdykoliv – jednoduše v reálném čase.

Chci představit Intrexx

Co je digital
work place?

Základními principy jsou “Integrace a spolupráce”
Digital Workplace, digitální prostředí, které zaměstnancům poskytuje veškeré informace a přístup k procesům na jednom přehledném místě. Urychluje sdílení dat a informací, ale také rozhodování a to bez ohledu na místo, kde se zrovna uživatel nachází. Jednoduše zefektivňuje a ulehčuje práci všech a všem zaměstnancům.

 Chci představit Intrexx

Intrexx Vám pomůže zefektivnit práci

7 pohledů pro
efektivní "office" s INTREXX řešením

 1. Zjednodušit všechny druhy pracovních procesů a postupů
 2. Centralizovat data, informace a dokumenty, ideálně přes jedno UI
 3. Integrovat data a procesy ze všech již zavedených systemů a aplikací – zamezit vícenásobnému vkladání stejných dat a informací do systemů
 4. Povzbuzovat týmovou spolupráci, podpořit nápady a jejich sdílení napříč společností
 5. Zabezpečit a zajistit strukturovaný přístup k uchovávaným informacím
 6. zMobilnit a tím zefektivnit využití času zaměstnanců pomocí mobilního přístupu k informacím, datům a procesům přes mobilní zařízení
 7. Ušetřit čas, energii, finance, správným a efektivním využíváním velkého potenciálu dostupných systémů a zaměstnanců

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Success stories klientů, kteří již používají INTREXX

Investice do systému INTREXX se firmě vrátila do 2 měsíců

Investice do systému INTREXX se firmě vrátila do 2 měsíců

Portál ve společnosti KASI umožňuje lepší výměnu informací a rychlejší postupy. Velkou roli zde hraje hladké napojení portálu Intrexx na software SAP. Intrexx zde vystupuje jako pojící prvek a umožňuje pohodlný přístup k relevantním datům. Podle vedení společnosti se díky docíleným úsporám celá investice vyplatila v rekordním čase pouhého měsíce a půl.

Ušetřili jsme 80 pracovních dní díky nasazení INTREXX

Ušetřili jsme 80 pracovních dní díky nasazení INTREXX

Řešení Intrexx splňuje naše firemní požadavky svým praktickým přístupem a schopností přizpůsobit se našim současným potřebám a postupům. Pomohlo urychlit naše interní procesy a odstranit veškeré mikrosystémy s neefektivním lokálním uchováváním dat.
Díky aplikaci řešení INTREXX jsme ušetřili mnoho času naši pracovníků.

Intranetové řešení Intrexx

INTREXX je flexibilní intranetové řešení, které se Vám přizpůsobí ve všech ohledech, Vy se nemusíte přizpůsobovat jemu. Ať už hledáte systém pro organizaci práce, či systém pro evidenci Vašich obchodních aktivit, nebo majetku, případně systém pro schvalování “čehokoliv”..

 

Propojování – integrace dat více systémů díky INTREXXu

Líbí se Vám jedno přihlášení, jedno rozhraní a užití na více zařízeníchINTREXX umožňuje integraci dat z Vašich stávajících aplikací a systemů, jako jsou různá CRM, ERP, DMS, nebo např. Lotus Notes, Microsoft Exchange a mnoho dalších.

Vedle integrace však INTREXX umožňuje vytvářet nové aplikace, které je možno jednoduše začleňovat do portálu a umožnit v případě potřeby přístup pro mobilní zařízení – a to překvapivě jednoduše a rychle.

 

Mobilita = INTREXX

24/7 – ano s INTREXX řešením se můžete dostat k Vašim datům a informacím odkudkoliv a kdykoli si budete přát. S využíváním mobilních aplikací tedy můžete činit rozhodnutí odkudkoliv a kdykoliv – jednoduše a v reálném čase.

 

Chci představit Intrexx

 

 

 

Podívejte se podrobněji na výhody aplikace řešení Intrexx

 

INTREXX ŘEŠÍ POŽADAVKY JEDNOTLIVÝCH ODDĚLENÍ:

 Informačních technologií

Marketingu, nákupu

Financí

HR

Interní komunikace

Backoffice

 

5 kroků k Digital Workplace

1

Rozumět kontextu digitalizace

Zjistěte, jaké konkrétní požadavky mají vaši zaměstnanci. Protože nejvyšší cíl by měl být nabídnout jim to nejlepší možné digitální pracovní prostředí. To Vám umožní skutečně těžit ze zvyšování efektivnosti! Na začátku je fáze reflexe: vyzkoušejte, jaké procesy jsou užitečné a které je třeba zlepšit. Co analogově nefunguje, nebude digitálně automaticky lepší. Nepomůže tedy jednoduše digitalizovat veškeré chody, když je proces sám od sebe problematický.

2

Pracoviště orientované na uživatele

Je důležité pochopit role a funkce uživatelů před zavedením systému. Prostřednictvím pozorování a otázkami můžete vyvodit závěry uživatelského chování a rozpoznat případné problémy. Tímto způsobem můžete také rozpoznat, kde existuje prostor pro zlepšení a které informace jsou skutečně zapotřebí.

 

3

Plán digitální transformace

Vypracujte plán. Měl by obsahovat nejen rozpočtové podmínky, ale i vysvětlení celkového postupu. Zaváděcí plán ve kterém si určíte kroky potřebné k dosažení projektu. Kromě toho by měl plán zohlednit doprovodnou komunikační strategii. To Vám pomůže získat podporu managementu pro projekt Digital Workplace.

4

Projektový plán a beta-testy

Projektový plán je příležitostí k otestování vašich nápadů. Přistupte na zpětnou vazbu a zapracujte ji do projektového plánu. V tomto kroku můžete otestovat váš Digital Workplace ve skupině beta-testovaných nebo tak, že s ním budou pracovat nejdříve jen určitá oddělení. Tím budou požadavky jasnější a vy budete mít možnost provést úpravy.

5

Uvedení a podpora

Jakmile zpracujete zpětnou vazbu od zaměstnanců a zlepšíte platformu, jste připraveni na implementaci Digital Workplace v celé firmě. Sestavte zaváděcí a komunikační plán. Tím bude zavádění hladké a zaměstnanci novou platformu lépe přijmou. Právě na začátku je důležité nabídnout dobře zpracovanou a snadno dostupnou podporu, abyste uživatele snadno převedli na Digital Workplace.

REFERENCE

Kontakty


XDOC DS s.r.o.
U Nákladového nádraží 6, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 220 410 711
Intrexx@xdoc.cz
www.xdoc.cz